Nagrody dla sportowców to nieodłączony element każdych zawodów sportowych. Bez względu na to, czy organizujesz imprezę sportową dla dzieciaków, młodzieży czy dla dorosłych, pamiątka w postaci medalu, pucharu lub trofea będzie miała dla uczestników i zwycięzców ogromne znaczenie i zostanie w pamięci jako wspaniała pamiątka. Medale i nagrody można przygotować zarówno na mniejszych lokalnych eventach, jak i na dużych, uznanych już imprezach. Są one częścią całej oprawy wizualnej wydarzenia i w dobry sposób wpływają na rozpromowanie imprezy.

Jakie nagrody wybrać na imprezę sportową?

Przy wyborze nagród oraz pamiątkowych medali dla uczestników warto wziąć pod uwagę rodzaj sportu, wiek zawodników, ilość poszczególnych konkurencji oraz skalę całej imprezy. Nawet jednak przy małych, szkolnych zawodach powinniśmy pomyśleć o formie nagrody, która będzie atrakcyjna dla uczestników zawodów. Liczą się zarówno puchary lub trofea szklane dla zwycięzców, jak i mniejsze nagrody, na przykład medale pamiątkowe dla wszystkich uczestników. Podkreślanie samego udziału we współzawodnictwie ma duże znaczenie w efektywnym zachęcaniu młodzieży i dzieci do uprawiania sportu. Wielokrotnie, na przykład przy okazji familijnych pikników, nie do końca liczy się wynik, a dużo większe znaczenie dla zabawy i radości z danego wydarzenia ma sam udział w konkursie sportowym. Nagrody mają za zadanie wzbudzić w nas poczucie satysfakcji i chęć do powtórzenia tej zabawy w przyszłości.

Wysokie walory estetyczne i trwałość

Wszystkie imprezy sportowe wymagają właściwej oprawy. Oprócz właściwego przygotowania torów czy boiska na zawody, musimy zadbać o szatnie, wygodne miejsce do przygotowania się dla uczestników, zaplecze sanitarne oraz oczywiście elegancko przygotowane start i metę, jeśli są to wyścigi, a także podium i nagrody. Wszystkie związane z tym akcesoria wpływają na ogólny wydźwięk danego wydarzenia, to, jak będą je odbierać zarówno uczestnicy, jak i widzowie. Każdy organizator wydarzeń sportowych marzy o udziale w nich wielu sportowców, bez względu na to, czy zawody mają charakter czysto amatorski, czy biorą w nim udział profesjonaliści. Atrakcyjne wizualnie nagrody, jak trofea szklane dostępne na Nana.com.pl będą fantastycznym uzupełnieniem całości. Na naszą imprezę możemy wybierać pośród wielu ciekawych propozycji na pamiątki i nagrody, które z łatwością dobierzemy do charakteru imprezy.

Jakie nagrody wybrać na zawody sportowe?

Puchary, statuetki czy trofea szklane

Dla zwycięzców możemy przygotować różnego rodzaju nagrody główne oraz puchary, statuetki czy trofea szklane, które we właściwy sposób ozdobimy i spersonalizujemy. Dla wszystkich uczestników warto zadbać o pamiątkowe medale lub dyplomy, które z radością pokażą swoim bliskim. Wszystkie trofea szklane oferowane przez Nana.com.pl wykonane są z wysokiej jakości komponentów i będą właściwie reprezentować organizatorów imprezy. W celu ich spersonalizowania możesz wykorzystać grawer laserowy na szkle, wypełnienie graweru perłową lub złotą farbą lub nadruk technologią UV. Trofea szklane dostępne są w czterech wielkościach, tak byś mógł dopasować je do swoich potrzeb. Stylowo spersonalizowane trofea szklane zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby i uświetnią Twoje wydarzenie sportowe.