Najlepsze eventy dla firm

Jak zorganizować udany event firmowy? Podstawą udanego eventu i dobrej zabawy dla  wszystkich uczestniczących jest dobrze przemyślany plan. Scenariusz to podstawa! Do stworzenia profesjonalnego planu wydarzenia najlepiej zabrać się z dużym wyprzedzeniem. Jest to gwarancja uzyskania wszystkich potrzebnych urządzeń i sprzętu, który będzie wykorzystany.

Jeżeli event odbywa się pod gołym niebem, warto zastanowić się nad opcją zadaszenia i wynajęcia np. namiotu eventowego. Pogoda to jedna z niewielu kwestii, której nie da się przewidzieć w scenariuszu wydarzenia. Tym bardziej że eventy planowane są odpowiednio wcześniej.

 

Namiot eventowy

Namiot eventowy to rozwiązanie, które pomoże przeprowadzić event zgodnie z planem bez względu na pogodę. Duże namioty przeznaczone na event mają podnoszone boczne ściany, które można zrolować i przymocować w górnej części stelaża. Nie tylko nagła ulewa może pokrzyżować plany organizatorów.

Namiot podczas eventu może dawać schronienie przed nadmiernym upałem i ostrym słońcem. Imprezy plenerowe, które odbywają się na otwartym terenie, powinny zapewniać gościom możliwość przebywania w cieniu, a najlepiej w klimatyzowanych pomieszczeniach. Podczas pokazów lotniczych typu air show lub zawodów konnych organizowanych latem goście często narzekają na zbyt dużą ilość słońca. Namiot eventowy jest w tym przypadku niezastąpiony.

Najlepsze eventy dla firm

Jak zorganizować udany event?

Organizatorzy wydarzeń takich jak event bazują na doświadczeniu. Warto zatrudnić firmę, która ma w swoim port folio przynajmniej kilka takich zleceń, które zostały przeprowadzone z sukcesem. Eventy tematyczne, zabawa dla dużej ilości uczestników, zatrudnienie zespołu muzycznego, ochrony, zadbanie o bezpieczeństwo wymaga nabycia pewnego doświadczenia w tej specyficznej branży.

Na evencie ważną kwestią jest catering. Napoje i przekąski powinny być dostarczone w takiej ilości, aby zaspokoić pragnienie wszystkich uczestników. Jednorazowe kubki i butelki – ogólnie rzecz ujmując śmieci, muszą być regularnie uprzątane z terenu, by nie zaśmiecać przestrzeni przeznaczonej na zabawę.